MIDOSoftware
Usługi IT
O nas
 
MIDOSoftware - Marzenia, Inspiracje, Dedykowane rozwiązania, Outsourcing IT

Jesteśmy młodą dynamicznie rozwijającą się firmą powstałą na bazie doświadczeń wdrożeniowych, szkoleniowych, programistycznych i konsultingowych zdobytych u złotych partnerów Comarch.
Posiadamy także praktyczne doświadczenie w pracy w firmach produkcyjno-handlowych na stanowiskach specjalistów merytorycznych (logistyka, import, eksport, księgowość, kadry-płace) łącząc w ten sposób wiedzę informatyczną i praktykę pracy w realnym przedsiębiorstwie. Dzięki temu oferowane przez nas różnorodne usługi, a także oprogramowanie dla firm, takie jak na przykład oprogramowanie dla biur rachunkowych, czy oprogramowanie dla gabinetów medycznych może w pełni sprostać potrzebom naszych Klientów.
Siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu, ale działamy w całej Polsce. Dojazd do Państwa nie będzie dla nas problemem.

Mamy doświadczenie w obsłudze baz danych Oracle i MS SQL Server.
Jesteśmy Partnerem Comarch.

Podejmujemy każde wyzwanie informatyczne, by sprostać wymaganiom i oczekiwaniom Klienta.
Dla nas najcenniejsze jest zadowolenie Klienta z wykowywanych dla niego usług. Klient jest dla nas partnerem, z którym zawsze chcemy budować pozytywne i długofalowe relacje biznesowe.
Oferowane przez nas usługi i systemy informatyczne dla firm cechują się niezwykle wysoką jakością. Dbamy o to, aby dostarczane przez nas specjalistyczne oprogramowanie dla firm zawsze stało na najwyższym poziomie.

 

©2012 MIDOSoftware