MIDOSoftware
Usługi IT
Oferta specjalna


Specjalna promocja dla nowych Klientów!

Dla naszych nowych Klientów przygotowaliśmy specjalną promocję - przy zakupie dowolnych licencji na oprogramowanie Comarch ERP Optima lub OptiMED24, mamy dla Państwa specjalną ofertę wdrożeniową!

O szczegóły prosimy pytać naszych konsultantów.

Dodatkowo jeśli jesteście Państwo firmą która zarejestrowała swoją działalność w ciągu ostatnich 6 m-cy otrzymujecie Państwo 10% rabat na zakup licencji Comarch ERP Optima.Leasing inwestycji na zakup oprogramowania już od 2000 zł netto.


Specjalna oferta leasingu oprogramowania

Szybkość decyzji leasingodawcy, minimum formalności, możliwość rozłożenia płatności w czasie to zwłaszcza dla klientów rynku MSP, kluczowe elementy mające szczególny wpływ na decyzję o inwestycji. Oferta leasingu Comarch – PKO Leasing to skuteczne połączenie tych wyróżników i odpowiedź na potrzeby firm MSP w obszarze finansowania inwestycji.

Możemy zaproponować Państwu elastyczną ofertę opartą o innowacyjne sposoby działania PKO Leasing:

 niestandardowe, preferencyjne oprocentowanie w PLN,

 0% wpłaty własnej klienta,

 elastyczne i wyjątkowo szybkie procedury (decyzje o zawarciu umowy w ciągu 1-2 godzin),

 dostęp do innowacyjnych narzędzi kalkulacyjnych – symulatora rat leasingu dla klienta pozwalającego na szybką kalkulacje wartości rat leasingu,

 proste wnioski na oświadczenie - brak dokumentów finansowych i zaświadczeń ze strony klienta,

 finansowanie przy zastosowaniu stałej stopy procentowej - raty leasingowe są niezmienne przez cały okres leasingu,

 elastyczny okres leasingu od 18 do 36 miesięcy.Comarch ERP XT – program dla firm

Posiadamy w specjalnej ofercie oprogramowanie dla firm jednoosobowych i małych, rozpoczynających swoją działalność gospodarczą - tani, nowoczesny, zgodny z aktualnymi przepisami na 2018 rok, prosty w obsłudze i dostępny poprzez przeglądarkę internetową z dowolnego miejsca - program Comarch ERP XT.
W wersji za jedyne 110 zł netto na rok program umożliwia wystawienie:

  • faktury sprzedaży
  • faktury proforma
  • rachunku
  • listy kontrahentów i towarów
  • wprowadzenie faktury zakupu
  • generowanie raportów BI

Program dostępny jest także w bardziej rozbudowanych wersjach z możliwością prowadzenia magazynu oraz księgowości (KPiR) z ewidencją wynagrodzeń.

UWAGA!!! Nowy, lepszy sposób na zapoznanie się z programem niezależnie od czasu testowania - w pełni funkcjonalna aplikacja całkowiicie za darmo aż do 10 wystawionych dokumentów.

Kliknij powyższy baner by zacząć korzystać z programu Comarch ERP XT natychmiast!W specjalnej ofercie posiadamy oprogramowanie dla Biur rachunkowych - systemy informatyczne dla firm Comarch ERP Optima.

Pakiet Doradca podatkowy START w cenie 820 zł netto.
W skład pakietu wchodzą moduły:

  • Kasa/Bank
  • Faktury
  • Biuro Rachunkowe
  • Księga Podatkowa

Zyskujecie Państwo nie tylko doskonałe oprogramowanie dla biur rachunkowych, ale także dodatkowe korzyści. Jeśli Państwa Biuro poleci Waszemu Klientowi oprogramowanie Comarch ERP Optima, a następnie Klient zakupi to oprogramowanie, to otrzymacie Państwo prowizję handlową w wysokości 10 % (liczonych od cen detalicznych) wartości zakupu oprogramowania dokonanego przez Klienta. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami.


W celu zapoznania się z szerszą ofertą naszej firmy zapraszamy do działu Usługi.

©2012 MIDOSoftware